Osobní trénink

Pojďme o něj postarat společně.

690 – 790 Kč

Mám zájem

Osobní tréninky na bázi pravidelné a dlouhodobé spolupráce, jsou tou nejefektivní cestou jak dosáhnout Vašeho vysněného cíle.

Důležité jsou pro nás preference a přání klientky, na jejichž základě vytvoříme pilíře tréninku. Prioritou je pocit spokojenosti z vlastního odvedeného výkonu a chutí na sobě dál pracovat.

Kromě estetické stránky klientky je trénink zaměřený na funkční stránku, která je na prvním místě. Fyzická krása a funkční tělo jde ruku v ruce. Toho docílíme naučením správných pohybových vzorců, které aplikujeme v běžném životě.

Během tréninku využijeme i různých cvičebních pomůcek jako jsou TRX, bosu, posilovací gumy a expandery, kettlebely a další zátěžové pomůcky ovšem tou největší cvičební pomůckouzůstává naše tělo.

Skvělá spolupráce, příjemný a přátelský přístup, po cvičení jsem byla vždy šťastná a efektivně vyřízená. První trenér, který mi ukázal ten zdravý směr a jak se cítit!
Eliška
Markét je skvělá trenérka, která mě naučila spoustu nových cviků. Tréninky s ní byly zábava a dostala jsem se tak do dobré kondiční formy, která mi pomohla dosáhnout vyšší mety.
Na Markét velmi oceňuji její vstřícnou a veselou povahu.
Skvělej a individuální přístup, dostal mě do formy a ještě u toho byla legrace. Navíc odhadne možnosti svých klientů. Rozhodně doporučuji.
Vilma